Tuesday, 27 September 2016

coafura rezistă


Sunday, 18 September 2016

tender love


Friday, 16 September 2016


Thursday, 15 September 2016


Tuesday, 13 September 2016

fotókiállítás Hajdu Tamás expo foto



szeptember 15.csütörtök 17.30 Hajdu Tamás nagybányai fotóművész "Nagybányai pillanatok" című kiállításának megnyitója a Lendvay-ház galériájában. A kiállítás a Fesztivál egész ideje alatt látogatható.

15 septembrie 2016, 17.30 Inaugurarea expoziției foto „Momente băimărene” al artistului Hajdu Tamás în sala de expoziții a Casei Lendvay (sediul Fundației CapitalăCulturalăEuropeană
2021 -Baia Mare). Expoziția foto este deschisăși poate fi vizitatăpe parcursul desfășurării zilelor maghiare, Főtér Fesztivál 2016.

Friday, 9 September 2016


Friday, 2 September 2016

no more coke


Wednesday, 31 August 2016

who watched your facebook profile


Monday, 29 August 2016

the freeminder


Saturday, 27 August 2016

über somn


Monday, 22 August 2016

miracolul de luni


Wednesday, 17 August 2016

best ride


Tuesday, 16 August 2016


meine damen und herren ...


Sunday, 31 July 2016

undeva prin bucurești 2





Friday, 29 July 2016

clasa a 2-a









Wednesday, 27 July 2016

undeva prin bucurești 1





Saturday, 16 July 2016

autogara, Baia Mare


Monday, 4 July 2016

Grădinița de după zid, o distopie într-o lume a analfabeților












































































Material realizat în cadrul Burselor de Jurnalism Civic, în memoria Oanei Livadariu, ediția 2016. Bursele sunt oferite de Asociația OvidiuRo și The Alex Fund în scopul informării publicului cu privire la necesitatea accesului la educația preșcolară pentru cei mai săraci copii din România.